Güngören Evden Eve Nakliyat

alioglu evden eve nakliyat
alioglu evden eve nakliyat
Güngören evden eve nakliyat, uzun yıllar önce İstanbul’da hizmet sunmaya başlamıştır. Nakliyat sektörüne adım attığımız ilk günden bu yana kalite ve güvenden ödün vermeden hizmetlerine devam eden Güngören Evden Eve Nakliyat, sektöre getirdiği yenilikler ve mutlu müşteri politikasıyla kısa sürede adını duyurmuş ve parmak ile gösterilen kurumsal bir firma haline gelmiştir.

Güvenli, kaliteli ve hızlı nakliyat anlayışı ile sektörün önde gelen firmaları arasında kendine yer edinen Güngören Evden Eve Nakliyat, bu sektörde hizmet veren birçok firmanın kendine örnek aldığı ve yeniliklerini yakından takip ettiği sektörün lider firmalarındandır.

Güngören Nakliyat, Sigortalı taşımacılık kriterlerini uygulayarak nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Çünkü sizin için kıymetli olan bizim için de kıymetlidir. Bu nedenle taşınacak tüm eşyalarınız kaydedilip sigorta altına alınmaktadır. Sigortalı taşımacılık kapsamında, eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zararın, müşterilerimiz açısından maddi bir kayıbın önüne geçilmesini hedeflemekteyiz.

Nakliyat sektöründe iddialıyız ve kendimize güveniyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde emek vermiş olan kadromuz ve firma yetkililerimiz ile her geçen gün mutlu müşteri tablomuzu genişletiyoruz. Sizler de bu tabloda kendinize yer edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Güngören Evden Eve Nakliyat
4.5 (90.91%) 11 Oy